Lamine Porselen

Lamine Porselen

Lamine diş ya da diğer adlarıyla porselen lamine, yaprak porselen, yaprak diş; estetik diş uygulamalarından biridir. Lamine diş, tüm estetik uygulamaları arasında son derece yaygın olarak tercih edilen yöntemdir. Görsel anlamda doğal görüntü oluşturan tedavi, ince yapısı nedeniyle diş dokusuyla önemli bir uyum sergiler. Lamine tedavisinde ön dişlerde oluşan estetik bozukluklar, kusurlar düzeltilir, kişiye doğal olduğu kadar sağlıklı bir gülüş kazandırır. Diş teknolojilerinin gelişimi sayesinde lamine, dişe uygulanırken dişin tüm dokusuyla uyum sağlar ve fonksiyonel bir kullanım getirir.

Lamine Diş Tedavisinin Getirileri

18 yaşından büyük ve çene gelişimini tamamlamış, herhangi bir şekilde çene bozukluğu veya diş eti çekilmesi yaşamayan herkese uygulanabilen lamine diş tedavisi, hastalar tarafından yoğun talep görmektedir.

  • Porselen lamine tedavisi,  doğal ve estetik görüntü kazandırır. Ön dişlerde yaşanan çürük, kırık, ayrık diş problemleri lamine ile çözüme kavuşturulur.
  • Yaşanılan diş problemleri nedeniyle gülümseme ve sosyal yaşamda problem yaşayanlar bu tedavi sonrasında çekinmeden hayata gülümseyebilir.
  • Porselenin yapısı çok ince ve hassas olduğundan dişle uyumludur.
  • Tedavi süresi kısadır, hastalar stres yaşamadan estetik bir görüntüye kavuşabilir.
  • Porselen yapraklar yapıştırıldıktan sonra yüksek direnç gösterir.
  • Porselen yüzeyi pürüzsüz olduğu için çay – kahve gibi içeceklerin, sigaranın oluşturduğu lekelere karşı bir miktar daha dayanıklıdır.
  • Dijital çalışmalar sayesinde tedavi öncesinde dişlerin nasıl görüneceğini öngörmek ve karar vermek mümkündür.
Lamine Diş Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Lamine diş tedavisi fiyatları elbette uygulanacak tedavinin boyutuna göre farklılık göstereceğinden net bir rakam belirtmez yanlış olur. Size en uygun tedaviyi uygulamak ve lamine diş fiyatlarını öğrenmek için merkezimizden randevu alabilirsiniz. Her tedavinin kişiye özel olduğunu unutmayınız.