Porselen Kaplama Tedavisi

Porselen Kaplama Tedavisi

Gülüş her zaman önemlidir. İster toplantı odasında, ister bir tatilde ya da şehir dışında olsun, güzel bir gülümseme her zaman önemlidir. Porselen kaplama tedavisi gülüş problemlerinin yaşandığı veya diş sağlığı nedeniyle gülmeye çekinen kişiler için olumlu bir tedavi olarak geliştirilmiştir.

Yontulmuş veya kırılmış bir dişiniz mi var, bir veya daha fazla diş diğerlerinden farklı mı renkte? Her ikisine de evet yanıtı verdiyseniz, kaplamalar sizin için bir seçenek olabilir. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu İstanbul Nişantaşı’nda yer alan muayenehanesinde porselen kaplama tedavisini senelerdir başarıyla yürütmektedir.

Porselen Kaplama nedir?

Kaplamalar, bir diş laboratuarında oluşturulan ince sert, diş renginde porselen parçalarıdır. Çekici, kesintisiz bir görünüm oluşturmak için diş yüzeyine yapıştırılırlar.

Dişler arasındaki çatlaklar, renk bozulması, yanlış hizalama ve boşluklar dahil olmak üzere bir dizi diş sorununu düzeltmek için kaplamalar yapılır. Genellikle kuronlara alternatif olarak kullanılırlar ve birçok diş durumu için ideal bir çözüm olarak kabul edilirler.

Kaplamalar etkileyici bir dayanıklılık gösterir ve uzun yıllar dayanabilir.

Kaplamalardan Kimler Yararlanabilir?

Lamine Kaplama

Aşağıdaki koşullardan bir veya daha fazlasına sahipseniz, kaplama sizin için ideal bir çözüm olabilir;

  • Çarpık dişler
  • Aşınmış veya Yontulmuş Dişler
  • Ciddi Şekilde Renk Bozukluğu veya Lekeli Dişler
  • Şekilsiz Dişler
  • Çok Küçük veya Büyük Dişler
  • İstenmeyen veya düzensiz alanlar

Kaplama yaptırmak tipik olarak sadece birkaç ziyaret gerektirir. Kaplamalarınızın ömrünü uzatmanıza yardımcı olacak bakım talimatları alacaksınız. Bununla birlikte randevu ve fiyat bilgisi için bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefonla arayarak da bilgi alabilirsiniz.