Ön Diş Estetiği

Ön Diş Estetiği

Ön diş estetiği kısaca ön dişlerde yaşanan çarpıklık, boşluk, çürük veya orantısızlık gibi durumların ortadan kaldırılması olarak tanımlanabilir. Diş tedavisi teknolojileri kullanılarak bu tarz problemlere dayanıklı çözümler getirilebiliyor. Ön dişlerdeki sorunlar kişinin özgüvenini, sosyal yaşamını hatta çoğu zaman beslenme düzenini doğrudan etkilediği için tedavi uygulamak bir süre sonra gerekli hale gelebiliyor.

Ön Diş Estetiği Neler Getiriyor?

  • Ön dişlerdeki kırık, çürük, renk değişimi ve benzeri sorunlar ortadan kaldırılır; doğal ve sağlıklı bir diş görüntüsü oluşturulur.
  • Dişlerinin boyutunu değiştirmek isteyenler tarafından tercih edilebilmektedir.
  • Ön diş estetiği uygulanırken dişin doğal dokusuna uygun malzemeler seçilir.

Ön Diş Estetiğinden Kimler Yararlanabilir?

Ön diş estetiğinden isteyen herkes yararlanabilir. Bunun için diş hekimi tarafından gerekli kontroller yapılır ve hasta ile nasıl bir tedavi istediği hakkında paylaşımda bulunulur. Sağlık problemlerine bağlı hallerde ön dişlerde görülen renk bozuklukları, çürükler, kırık dişler, çatlamalar, dişlerin ayrık olması, eğri olması ve eksik olması gibi durumlarda bu tedavi uygulanabilir. Ön dişlerinizde yaşadığınız problemlerle ilgili olarak merkezimizle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu tedavi uygulanırken konusunda uzman ve bu konuda senelerce hastalarını tedavi etmiş bir diş hekimi ile yola çıkmak faydalı olacaktır. Böyle bir durumda diş tedavisi planlanan sürede beklenildiği gibi sonuçlanır. Bu nedenle hasta açısından kötü sürprizlere yer yoktur.

Merkezimizi arayarak ön diş estetiği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu almanız durumunda gerekli incelemeler diş hekimi tarafından yapılarak nasıl bir tedavi uygulanabileceği hakkındaki tüm bilgiler size iletilir.