Hollywood Gülüşü Fiyat Nasıl Belirlenir?

Hollywood Gülüşü Fiyat Nasıl Belirlenir?

Hollywood gülüşü fiyat bilgisi son dönemlerin en merak edilen unsurlarından biri haline geldi. Hollywood gülüşü, estetik diş hekimlerimizin kişiye özel gerçekleştirdiği bir tedavi bütünüdür. Amerikalı ünlü oyuncuların yaptırmasıyla ünlenen bu tedavi, magazin dünyasının popülaritesiyle takip edilen bir konu haline dönüştü.

Hollywood Gülüşü Fiyat Nasıl Belirleniyor?

Hollywood gülüşü fiyat detayına indiğimizde tedavinin içeriğinde çok fazla işlem karşımıza çıkıyor. Diş, dudak, diş eti kapsamında yapılan işlem aslında kendi içinde ek tedavileri kapsıyor. Bu nedenle Hollywood gülüşü fiyatları hiçbir şekilde tek ve net bir seviyede değildir. Eğer sizler de Hollywood gülüşü fiyat hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız kliniğimize gelerek muayene olmanızı tavsiye ederiz. Muayene sonrasında yapılacak işlemler sıralanarak size bir ücret bilgisi sunabiliriz. Diş tedavilerinin kişiye özel olduğunu ve fiyatların sabit olmadığını belirtmek isteriz. 

Hollywood Gülüşü Tasarımı Nedir?

Hollywood gülüşü yaptırmak istediğinizde dişlerinize uygulanması muhtemel tedavileri aşağıdaki gibidir. Aşağıda yer verdiğimiz tedavilere ek olarak farklı tedaviler uygulanabilir. Tıpkı Hollywood gülüşü fiyat seviyelerindeki farklılık gibi size uygulanacak estetik gülüş tasarımının içeriği de değişebilir.  

Diş beyazlatma: Dişlerinizdeki renk eşitsizliği gülüşünüzü etkileyen unsurlardan birisidir. Hollywood gülüşü tasarlanırken öncelikle diş rengi ele alınıyor ve çeşitli yöntemlerle beyazlatılıyor. Bazı durumlarda dişlere kaplama yapıldığından beyazlatma yöntemleri kullanılmayabiliyor.

Bonding: Dişlerinizdeki kırık, çatlak, boşluk ve boyut farklılıklarını bonding ile kapatabilirsiniz. Eğer sorunlu dişlerinize kaplama tedavisi uygulanmayacaksa bonding alternatif tedavi sunuyor.

İmplant: Eksik diş tedavilerinde çoğunlukla önceliği implant tedavisi alıyor. İmplant uzun ömürlü ve işlevsel olduğu için diş hekimlerinin önerisi oluyor. İmplant yerine köprü tedavisi de uygulanabiliyor. İmplant uygulandığında komşu dişler zarar görmediği için hasta ve diş hekiminin ortak kararıyla tedavi şekilleniyor.

Pembe estetik: Diş etlerindeki tüm problemleri ortadan kaldıran ve sağlıklı görüntü sunan pembe estetik, gülüş tasarımında sıklıkla kullandığımız bir yöntemdir. Diş etindeki renk değişimi ve çekilmeler gülüşü kötü gösterdiği gibi diş sağlığını da tehdit ediyor. Gülüş tasarımı yapılmayacak olsa bile diş eti problemi mutlaka tedavi ettirilmelidir.

Porselen diş kaplama: Tek diş ya da tüm dişlere porselen kaplama yaptırarak gülüş tasarımında önemli bir adım atabilirsiniz. Diş hekimimiz, Hollywood gülüşü yaparken kaplamalardan sıklıkla yararlanıyor.

Kimler Hollywood Gülüşü Yaptırabilir?

Hollywood gülüşü tasarımı, sağlıklı ve bakımlı dişlere sahip olmak isteyenler tarafından yaptırılıyor. Dişlerinizde simetri bozukluğu, renk bozukluğu, diş kaybı, diş kırığı, çapraşık görüntü ve benzeri problemler varsa gülüş tasarımı yaptırabilirsiniz. Tedaviden yararlanmak için çene gelişiminizi tamamlamanız ve tedaviye engel herhangi bir probleminizin olmaması gerekiyor. Hollywood gülüşü fiyat bilgisi ya da randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçin.