Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş tasarımı estetik uygulamalar bütünlüğünde gerçekleştirilen ve kişiye özel oluşturulan estetik tedavidir. Bu nedenle genel bir gülüş tasarımı fiyatları verilmesi doğru olmaz. Gülüş tasarımında onlarca tedavi bir arada uygulanabilirken bazen sadece birkaç uygulama gerçekleştiriliyor.

Gülüş Tasarımı Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Diş hekimlerinin hazırlayacağı tedavi içeriği, ihtiyacınız olan işlemler düşünüldüğünde estetik gülüş tasarımı fiyatları değişkenlik gösteriyor. Gülüş tasarımı, estetik olarak sosyal problem yaratan durumları ortadan kaldırmak ve dişlerinize işlevsellik kazandırmak amacıyla yapılıyor. Estetik diş hekimliğindeki önemli gelişmeler ve uygulamalar sayesinde birçok diş problemi modern tedavilerle aşılabiliyor. Estetik gülüş tasarımı içerdiği çoklu tedaviler nedeniyle aslında sadece bir gülümseme kazandırmıyor aynı zamanda sağlıklı bir ağız ve diş oluşumuna zemin hazırlıyor. Tedavinin fiyatı işlemlerin yoğunluğu odağında değerlendirilmelidir.

Gülüş Tasarımı Fiyatları ve Gülüş Tasarımı Türleri

Gülüş tasarımı fiyatları her ne kadar değişkenlik gösterse de tedavi sürecinde öne çıkan temel tedaviler bulunuyor. Bu tedavilerden bazıları aşağıdaki gibidir:

Pembe Estetik

Pembe estetik, diş etlerindeki görüntü bozukluğunu ve sağlıksız durumu ortadan kaldırmayı sağlıyor. Diş etlerinin sarkması, şişmesi, renk değiştirmesi, çok uzun olması ve dişleri kapatması ya da çekilmesi estetik kaygılar yaratıyor; diş sağlığını olumsuz etkiliyor. Diş hekimlerimiz gülüş tasarımı yaparken pembe estetik uyguluyor.

Ortodontik Tedavi

Dişlerdeki eğrilik, yoğun çapraşık görüntü, dişlerin yamuk çıkması ve benzeri tüm sorunlarla ortodontik diş hekimliği bölümü ilgileniyor. Gülüş tasarımı çok kapsamlı bir tedavi olduğundan ortodontik işlemler kendini gösterebiliyor. Dişlerinizdeki çapraşıklığın yoğunluğuna göre tedavi planı oluşturuluyor. Tel takma halinde gülüş tasarımı süresi uzayabiliyor.

Diş beyazlatma

Kahve, sigara, alkol, çay ve yemekler yüzünden zamanla sararan, renk değiştiren ve sağlıksız görüntüye ulaşan dişler; ofis ve ev tipi diş beyazlatma işlemleriyle beyazlatılıyor. Gülüş tasarımını bozan en önemli şeylerden biri kötü renkteki dişlerdir. Estetik bir görüntü kazandırmak için dişlerin beyaz görünmesi gerekiyor.

İmplant

Eksik diş problemlerinde güçlü bir tedavi oluşturan implant, uzun ömürlü olması sebebiyle tercih ediliyor. İmplant üstü protezlerde, gülüş tasarımına uyum sağlayacak, estetik malzeme kullanılıyor.

Diş kaplama

Dişlerinizdeki kötü görüntüyü tamamen ortadan kaldırmak istediğinizde seçenekleriniz arasında diş kaplama yer alıyor. Bazen sadece diş kaplama ile gülüş tasarımı tamamlanabiliyor. Diş kaplamada farklı yöntemler kullanılabiliyor. Tedavi sonrasında kişi sağlıklı dişlere kavuşabiliyor.

Estetik gülüş tasarımında kişinin ağız ve diş sağlığına göre birçok tedavi uygulanabiliyor. Gülüş tasarımı yaptırmayı düşünüyorsanız eğer dişlerinizin genel durumunu öğrenmek için diş hekimlerimizden randevu almanızı öneririz. Gülüş tasarımı fiyatları hakkında bilgi almak, tedavi süresini öğrenmek ve en uygun randevu dönemi için lütfen bizi arayın.