Bonding Fiyatları

Bonding Fiyatları

Görüntü bozukluğu ve işlev kaybı oluşturan dişlerin tedavisinde uygulanan, estetik diş hekimliği kapsamında gerçekleştirilen bonding, günümüzde oldukça yaygın bir tedavi. Bonding fiyatları tedavinin yaygın olması sebebiyle çok merak ediliyor. Tedavini sonuçları göz önünde bulundurulduğunda, bonding uygulamasının dişlerdeki birçok problemi ortadan kaldırılması oldukça tercih sebebi olarak görülüyor. Bonding hastaların memnun kaldığı bir uygulama ancak hiçbir şekilde sabit bonding fiyatları söz konusu değil. Bonding işleminde her hastanın diş problemi ve yoğunluğu farklıdır. Bonding yaptırmadan önce diş hekimlerimizin sizi muayene etmesi ve işleme göre fiyat vermesi gerekiyor. 

Bonding ve Bonding Fiyatları Nedir?

Bonding, kompozit dolgu anlamına gelen bir tedaviyi yansıtıyor. Bu işlemde diş yüzeyiniz aşındırılmadan, kesilmeden sadece dişin sorunlu bölgesi esas alınarak diş onarılıyor. Ön dişlerdeki kırıklar, diş uçlarındaki çatlak ya da kırık görüntüler, hafif çapraşık dişler bonding uygulamasıyla tedavi ediliyor. Bonding estetik diş hekimliğinde gülüş tasarımı çalışmaları kapsamında yapılıyor. Dişlerinizin şeklini değiştirmek, boyutunda değişiklikler yapmak, diş aralarındaki boşlukları doldurmak ya da kırık dişlerinizi bütün hale getirmek istediğinizde bonding tedavisinden yararlanabilirsiniz. Bonding fiyatları hakkında net bir fiyat bilgisi vermek yanlış olur zira diş problemlerinizin içeriğine göre işlemin hacmine uygun kişiye özel fiyat oluşturuluyor. En doğru bonding fiyatları için kliniğimizi arayarak net bilgi alabilirsiniz.

Bonding Tedavisi Nasıl Yapılır?

Bonding tedavisinde diş hekimlerimiz detaylı muayene işlemini gerçekleştirir ve tedaviye uygunluğu tespit eder. Tedaviye uygunsanız eğer bir ya da biraz daha fazla sürede bonding tedaviniz tamamlanır. Dişlerinizde aşındırma, kesme, küçültme gibi özel işlemler yapılmayacağından aynı gün bonding uygulanabiliyor. Dişle çabuk bir uyum yakalayan kompozit dolgu, dişteki boşlukları dolduruyor. Diş hekimlerimiz, uygulama esnasında hastalarını bilgilendirerek sürecin sağlıklı ilerlemesini sağlıyor. Bonding fiyatları, ilk muayene, işlem ve sonrası hakkında her türlü bilgiyi doğrudan bizi arayarak alabilirsiniz.

Bonding Tedavisi Sonrası Bakım

Bonding işleminin ardından diş hekimimiz dikkat edeceğiniz unsurları sizlere aktarıyor. İlk gün işlemin tazeliğinden ötürü yeme içmede daha dikkatli olmalısınız. Aşırı sıcak, soğuk şeyler tüketilmemeli, sert yiyeceklerden kaçınılmalıdır. Diş bakımınızda ise özel bir değişikliğe gitmenize gerek yok: Günlük ağız ve diş temizliğinizi yapmanız önerilir. Bonding fiyatları hakkında bilgi almak ya da randevu talep etmek için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.